En este momento estás viendo La rutina del cuidado de la piel se disfruta más con The Cleansing Collection

La rutina del cuidado de la piel se disfruta más con The Cleansing Collection

  • Publicación de la entrada:diciembre 29, 2022
  • Categoría de la entrada:blog-es

Chanel, çıkardığı yeni cilt bakım koleksiyonu ile her cilt tipi ve isteğe nazaran eser sunuyor. İster temizleyici süt, ister krem köpük; Chanel ‘The Cleansing Collection’ banyonuzdaki en hoş yeri alacak üzere görünüyor.

Yağdan süte dönüşen formülü ile L'Huile; sütten yağa dönüşen formülü ile de Le Lait Doucheur D'Huile, bilhassa genç kızlığından bu yana Chanel tercih edenler için… Klasik temizleme sütlerinden vazgeçemeyenler ise Le Lait ürünü ile Chanel'e adım atabilir.

Chanel'in ‘The Cleansing Collection’undaki cilt temizleme seçenekleri yalnızca bunlarla sonlu değil. Kremden suya transforme olan hafif dokulu Le Lait Fraicheur D'Eau, bilhassa temizleme eserleri kullandıktan sonra yüzünde yük hissetmekten hoşlanmayan; taze ritüelleri sevenlere hitap ediyor.

Chanel'in yeni temizleyici koleksiyonundaki son seçenek ise Le Mousse. Yüzünün temizlendiğini lakin tüm yüzünü köpüklediğinde hissedenler için bu krem köpük eseri de yatağınıza yatmadan evvel tüm günün yorgunluğu ve kentin kirini üzerinizden atmaya birebir!

Doğal ki her paklık rutinin akabinde olmazsa olmaz tonik de unutulmuş değil. Chanel, Le Tonique ile cilt bakımı ailesini tamamlıyor.

Uzun vadeli yahut su geçirmez (waterproof) eserleri ile çözebilen; cilt istikrarınızı bozmayan; yüz, göz ve dudak makyajı için tasarlanan Chanel'in bu yeni koleksiyonu ile cilt bakım rutininizi artık hiçbir gece atlamayacak; uykuya hem ferah hem de harika bir koku ile dalacaksınız.