En este momento estás viendo La marca de maquillaje de Rihanna Fenty Beauty en Sephora

La marca de maquillaje de Rihanna Fenty Beauty en Sephora

  • Publicación de la entrada:diciembre 29, 2022
  • Categoría de la entrada:blog-es

Müzik, moda ve hoşluk ikonu Rihanna'nın kozmetik markası Fenty Beauty, Türkiye’deki Sephora mağazalarında makyaj tutkunlarının beğenisine sunuldu. Biz de Pudra.com olarak, tüm eserleri özellikleri ve fiyatları ile sizinle paylaşıyoruz.

Rihanna'nın kozmetik markası Fenty Beauty’nin eserleri, fark yaratan ambalaj dizaynları, kozmik tonları, ışıltılı pigmentleri ve hafif yapısıyla dikkat çekiyor.

Kısa müddette tüm dünyada ses getiren marka, Eylül ayında Türkiye’de birinci kez Sephora mağazalarında kozmetik tutkunları ile buluştu.

Rihanna’nın her cilt ve renk tipine uygun olarak hazırladığı koleksiyonda, 40 farklı tonda fondöten, transparan pudra, far, aydınlatıcı,eyeliner, kontür için kullanılabilecek stick eserler, makyaj fırçaları, dudak parlatıcıları, bazlar, yağ emici kağıt ve makyaj süngeri var.


Bal peteğinden ilham alınan ve mıknatıslı hegzagonal formda tasarlanmış ambalajları ile eserler birbirine kenetlenebiliyor. Bu özelliği sayesinde Fenty Beauty eserleri kozmetik severler için taşıma ve kullanım konforu da sağlıyor.

Rihanna'nın Fenty Beauty eserlerini görmek için foto galerimize tıklayın!